Видавництво духовно-просвітницького журналу “Агнець”

«Агнець» — це інформаційно-пізнавальний журнал про православну молодь і сучасне культурне життя.

Журнал на своїх сторінках розповідає про святині Православної Церкви, подає приклади святої юності та навчає молодь милосердю, розповідає про культуру і мистецтво, українське військо, розглядає проблеми здоров’я та екології. Також журнал буде цікавий педагогам, які викладають предмет «Християнська етика», та всім хто пропагує здоровий спосіб життя.

Журнал «Агнець» має не лише пізнавальну, інформативну мету, але й виховне значення. Сучасна молодь постійно шукає шляхи до самопізнання, самовираження, прагне знайти себе і свої шляхи для самореалізації. Навколишній світ пропонує багато способів самовираження. Але як не загубитися, зберегти здоров’я та сили, не втратити перлин духовності і душевної гармонії, йдучи у ногу з часом? Як не потрапити в підступні тенета негативного впливу навколишнього світу? Допомогти молодим людям знайти відповіді на ці ті інші запитання – ось одна з головних цілей нашого видання.

Тематика журналу багатогранна. У рубриках Церква і молодь , Педагогічна сторінка можна знайти розповіді про найактуальніші на сьогоднішній день проблеми виховання сучасної православної молоді та шляхи їх вирішення, думки відомих педагогів щодо виховання та розвитку цікавої, фізично та духовно цілісної особистості.

Рубрики Екологія та Бережи здоров’я змолоду висвітлюють основні аспекти сучасної екології та медицини, діляться порадами, як визначити та вберегти себе від найпоширеніших “хвороб нашого століття ”, знайти свій власний спосіб захисту від екологічних проблем, таких як забруднена вода, повітря,земля…

Допитливу православну молодь повинні зацікавити рубрики Паломництво і Святині Православ’я , які розповідають про святині Церкви , заснування Її монастирів, храмів, паломництво по святих місцях. Тут описуються подорожі до місць, де народилися, жили та несли у світ свій життєвий приклад святі та мученики Української Церкви.

Рубрика Іконологія розкриває зміст, історію та символіку різних видів ікон Православної Церкви, які здавна вшановувалися в Україні.

Завжди актуальні теми піднімаються на сторінках рубрики Уроки милосердя, яка навчає однієї з наймудріших істин – милосердю, тобто вмінню слухати голос власного серця і йти за ним. Вона дозволяє задуматися, як живуть люди навколо нас, яким менше пощастило у цьому житті,- бідні,обездолені,сироти,- про що мріють, чого прагнуть і як їм допомогти…

Сторінки рубрики Українське військо відкривають нам будні та свята української армії, світ та побут людей, які стоять на сторожі нашого мирного життя, їх служба та відпочинок.

Ми живемо в епоху глобальної інформатизації, але суцільного відгородження одне від одного, обмеження у спілкуванні, закриття у власному світі. Молодь шукає альтернативних способів спілкування – через Інтернет, інтелектуальні клуби, засоби віртуального зв’язку. Про переваги та недоліки різного роду спілкування , про загрози всередині всесвітньої мережі, про небезпеку кохання в Інтернеті зустрічаємо у рубриках Психологічна сторінка та Ерудит.

Сучасна молодь – молодь не лише ерудована та освічена. Вона цікавиться новинками культури, мистецтва, знає імена відомих поетів, співаків та композиторів, обізнана з їх творчістю. Тому кожен юнак чи юнка обов’язково відкриє для себе багато цікавого у рубриці Культура і мистецтво. Вона розповідає про найвизначніші події у світі музики, поезії, естради, про творчі пошуки та мистецьку діяльність відомих людей.

Створення духовно-просвітницького журналу «Агнець» – це перший крок до сучасної православної молоді, спроба висвітлити найактуальніші проблеми сучасного життя і допомогти у їх вирішенні, розкрити теми з галузей педагогіки, психології, медицини, культури, мистецтва та з життя Церкви.