Православне жіноче свято – День свв. жінок-мироносиць

21.05.2013  |  Прокоментуй!

Вже восьмий рік поспіль парафія Успіння Пресвятої Богородиці (м. Буча) урочисто відзначає День жінок-мироносиць. По завершенні святкової літургії всі присутні на запрошення настоятеля храму о. Миколая (Кригіна) відвідали прекрасну виставку вишитих сорочок, рушників та речей домашнього вжитку, зібраних парафіянкою храму Мойсієнко Марією Степанівною. Уродженка містечка Чоповичі, що на Малинщині, назвала свою виставку «Мій рідний край – Житомирське Полісся». Захоплено і натхненно розповідала Марія Степанівна про історію, призначення, особливості створення цих оберегів її роду. Заповітна мрія збирача цих рукотворних шедеврів – створити в Бучі етнографічний музей, який став би окрасою міста і неоціненним скарбом для майбутніх поколінь.
Також з великим задоволенням парафіяни взяли участь у майстер-класі по створенню ляльок-мотанок, проведеному майстринею народної творчості пані Інною Залізнюк.
На згадку про цей чудесний день кожна парафіянка храму отримала власноруч зроблених ляльок-нерозлучниць, квіти від настоятеля храму і прекрасний настрій, душевну радість, які й понесли, як дорогоцінне миро, у свої родини

Напишіть відгук